Home archief

Lijst Pim Fortuyn
Eindhoven

Wie zijn wij en...wat willen
 wij in Eindhoven

(Lees verder...)

 

Fractieleden
Lijst Pim Fortuyn







Rudy Reker
Fractievoorzitter







Charles Stroek
Raadslid







Reker-Lilian Wiebers
Fractiemedewerkster
Commissielid







Herman Broers
Commissielid







Tjerk Langman
Commissielid







Maik Barten
Jonge Fortuynisten

Antwoord op rondvraag over beperkte openstelling Tongelreep



Van wethouder Mittendorff ontving onze fractie het volgende antwoord op onze rondvraag in de commissie JGOSC over de beperkte openstelling van de Tongelreep en de slechte communicatie daaromtrent.

Hieronder het antwoord van Jos van Gennip, accommodatiemanager de Tongelreep op de vraag Lijst Fortuyn over de Tongelreep.

"Vanwege noodzakelijke bezuinigingen binnen de Tongelreep is dit uurtje inderdaad komen te vervallen. Belangrijkste reden die hier aan ten grondslag lag was het te gering gebruik van het 25 meter bad. (temperatuur 27 graden) Dit uur is destijds speciaal gecreëerd voor mensen die in warm water wilde
bewegen c.q. zwemmen (32 graden) We noemden dit uurtje therapeutisch zwemmen voor volwassenen. In aanvang werd hiervoor het reactiveringsbad en het instructiebad voor ingezet.

Omdat er echter een aantal mensen waren die tevens even in het 25 meter bad wilden zwemmen, is dit als extra service aangeboden. Omdat het gebruik hiervan minimaal is, max. 5 personen plus een extra toezichthouder, zijn we hier mee gestopt.

Anderhalve week voor het EK zwemmen zijn er op de zwem zaal brieven uitgedeeld en is dit de mensen mondeling toegelicht. Hiernaast hingen er in de accommodatie brieven. 

Lijst Pim Fortuyn Eindhoven

20 mei 2008

 

Welkom bij
Lijst Pim Fortuyn

Registreer nu om te
kunnen reageren

Log in / Registreer

 

Lid worden
van de
Lijst Pim Fortuyn
Eindhoven

Klik verder

 

Nieuwsbrief

Aanmelden

Afmelden

 

De Puinhopen van Acht jaar Paars

Lees hier



Auteur: Pim Fortuyn