Politiek Beleidsplan

De politieke vereniging Lijst Pim Fortuyn Eindhoven is in 2004 opgericht vanuit de landelijke partij die in 2002 vanuit het niets met 26 zetels in de Tweede Kamer kwam.
Maar ...wat doen en willen  wij in Eindhoven? (Lees verder)

Fractieleden Lijst Pim Fortuyn


Rudy Reker
Fractievoorzitter

 
Reker-Lilian Wiebers
Fractiemedewerkster 

 

 

 

 

 

 


Damian Dassen
Commissielid Lijst Pim Fortuyn.
Bestuurslid JF
(Jonge Fortuynisten)

Jonge Fortuynisten

 
Stef Kleine Staarman
Voorzitter
Jonge Fortuynisten 

 
Timo Hoogerwaard
Secretaris
Jonge Fortuynisten

 

 

Eindhovens Dagblad: Fractie stelt vragen over Gedaref


vrijdag 18 juli 2008

EINDHOVEN - De LPF-fractie in Eindhoven heeft de gemeenteraad opnieuw enige vragen gesteld over de stedenband tussen Eindhoven en het Soedanese Gedaref.

De LPF zet vraagtekens bij deze band omdat Soedan geleid wordt door president Omar al-Bashir. Hij is kortgeleden aangeklaagd door het Internationale Strafhof in Den Haag in verband met de gewelddadigheden in de provincie Darfur, wegens genocide, oorlogsmisdaden en misdaden tegen de menselijkheid.

De LPF wil dat aan de stedenband onmiddellijk een eind wordt gemaakt, omdat steun vanuit Eindhoven zou kunnen bijdragen aan het bewind van Bashir. Verder wil de LPF weten hoeveel geld er van Eindhoven naar Gedaref gaat, en ook of dit bedrag wezenlijk veranderd is ten opzichte van het vorige moment waarop de frractie de raad hier vragen over stelde (februari 2007). Voorts spreekt de LPF er haar verbazing over uit dat ambtelijk hoofd Agnes Ovington van het gemeentelijk Bureau Internationale Coördinatie anderhalf jaar geleden een Soedanese onderscheiding in ontvangst nam. De fractie vindt dat ongepast.

http://www.ed.nl/regio/eindhovenstad/3435967/Fractie-stelt-vragen-over-Gedaref.ece

Bron: Eindhovens Dagblad

18 juli 2008