Politiek Beleidsplan

De politieke vereniging Lijst Pim Fortuyn Eindhoven is in 2004 opgericht vanuit de landelijke partij die in 2002 vanuit het niets met 26 zetels in de Tweede Kamer kwam.
Maar ...wat doen en willen  wij in Eindhoven? (Lees verder)

Fractieleden Lijst Pim Fortuyn


Rudy Reker
Fractievoorzitter


Petra Strijbos-Nijs
Commissielid

  
Mari Nijs 
Commissielid

 Willie van Veen
Commissielid

  
Reker-Lilian Wiebers
Fractiemedewerkster 


Carlo van Remortel
Voorzitter
Jonge Fortuynisten  

Wat het ED niet nodig vond om te publiceren

Tenminste ... op 11 augustus nog niet 

Maar … op zaterdag 15 augustus stond er een grote foto van het Ouvertureplein in de krant met een ‘verminkt’ artikel van de op 1 augustus verstuurde opiniebrief, geschreven door een bewoner van Blixembosch. Om het helemaal goed te maken heeft het Eindhovens Dagblad de complete brief op dinsdag 18 augustus 2009 nog maar eens helemaal afgedrukt. Of dat aan toeval is te wijten of aan het commentaar naar het ED op deze website zal altijd wel in het ongewisse blijven. Maar deze inwoner van Blixembosch, die de moeite heeft genomen om in de pen te klimmen is hiermede recht gedaan. Wij als redactie en als fractie van de Lijst Pim Fortuyn Eindhoven, danken deze redacteur alsnog voor de genomen moeite.

----- Original Message -----
From: xxx
To:
Sent: Saturday, August 01, 2009 3:10 PM
Subject: Zomeravond rumoer Van: xxx
Verzonden: zaterdag 1 augustus 2009 18:02
CC:
Onderwerp: Fw: Zomeravond rumoer Gelukkig voor de heer M was hij op het Ouvertureplein om een ijsje te halen en niet dat hij aan het plein woont. Volgens de woningcorporatie staat bij hun het woonplezier en woongenot voorop. Aanvankelijk hebben wij, de bewoners, dit ook zo ervaren. Echter, sinds een aantal jaren wordt dit woongenot ernstig bedreigd door de op het Ouvertureplein ‘s-avonds aanwezige jeugd. Ik weet dat de politie haar best doet, maar het resultaat is zeer teleurstellend. Ik kan u verzekeren dat, wat wij hier moeten ervaren, elke beschrijving tart. Wanneer kunnen wij, bewoners van Blixembosch, eindelijk eens rustig, ontspannen en veilig in deze prachtige wijk wonen? De burgemeester van Eindhoven is als korpsbeheerder verantwoordelijk voor de Veiligheid en Openbare Orde in onze stad. Een keer heeft hij in onze wijk de jeugd vermanend toegesproken. Het resultaat? Noppes!! Na weer eens een Wild West-avond afgelopen donderdag, met achtervolgingen door 3 politiewagens en 2 motoragenten, is het nu weer even rustig. Een van de agenten die ik daarna sprak zei: "Mijnheer, we doen ons best, maar ze hebben overal schijt aan". Een oplossing die volgens mij hout snijdt? Laat de ME eens komen opdraven. De agenten die hun best doen zijn in hun optreden veel te soft, misschien niet uit onwil, maar uit onmacht. Ook het plaatsen van een of meerdere camera’s is te veel gevraagd. Het plein is bedoeld voor voetgangers en fietsen is toegestaan. Maar wat hier aan scooters overheen scheurt houdt u niet voor mogelijk.  Wat de heer van M aanhaalt over het zwerfafval, ook dat interesseert ze geen bal. De afvalbakken staan nog geen halve meter van ze af, maar ze laten alles gewoon vallen. Toen de heer Reker van de Lijst Pim Fortuyn zich voor onze wijk heeft ingezet is het even rustig geweest, maar van die rust is niets meer over. Dus ook de politiek kan of wil kennelijk niets voor ons doen. Om met een van mijn buren te spreken: "Als ik ooit een grote fout heb gemaakt, dan was het dat ik hier ben gaan wonen". Beste Heer Burgemeester, wilt u het nog eens een keer proberen? De auteur van dit artikel is bij de redactie bekend.


Antwoord van de fractie Lijst Pim Fortuyn ----- Original Message -----
From: Lijst Pim Fortuyn
To: xxx
Sent: Saturday, August 01, 2009 7:41 PM
Subject: RE: Zomeravond rumoer Geachte xxx, Toevallig vanmiddag ben ik weer aan een gepeperde brief begonnen, gericht aan het college. Niet alleen door het verhaal van de heer M in het Eindhovens Dagblad vanmorgen, maar meer naar aanleiding van de onlusten van deze afgelopen week en … de weken daarvoor. Natuurlijk heb ik deze week van verschillende bewoners op de Ouverture telefoontjes gekregen, met een ‘live verslag’ zodat ook de andere leden van mijn familie eens konden horen wat de bewoners in Blixembosch moeten doorstaan. En dat is niet alleen op de Ouverture, dat kan ik u wel vertellen. (...) Niet voor publicatie geschikt (...) Ik ben blij met uw bijgaand schrijven naar het ED. Hopelijk – dat weet je immers nooit – wordt het geplaatst. Verder blijf ik aan de bel trekken bij de politie en bij het college, net zo lang (!) tot zij eens daadwerkelijk een einde maken aan deze terreur. Daar mag u mij op afrekenen! De schuld dat deze terreur al 8 jaar duurt, ligt niet bij de politie die op straat is te vinden – de wijkbrigadiers dus – maar bij de Eindhovense politiek en de bureaucratie bij de politie. Ik heb hen een jaar geleden al verteld dat ik het op mijn manier in 5 dagen onder controle heb. Maar dan gaat het anders dan nu. Indien u wilt weten wat mijn fractie al heeft geschreven over Blixembosch, klik dan maar eens op onze site; www.lijstpimfortuyneindhoven.nl en gebruik de zoekfunctie in de blauwe balk en schrijf maar Blixembosch. Link. Als pleister op de wonde kan ik vertellen dat ik mij blijf inzetten om de rust terug te laten keren in de mooiste wijk van Eindhoven. Met vriendelijke groet, Rudy Reker


Van: xxx
Verzonden: zondag 2 augustus 2009 11:46
Aan: Lijst Pim Fortuyn
Onderwerp: Re: Zomeravond rumoer Geachte heer Reker, Hartelijk dank voor uw snelle respons. Ging het in de politiek altijd maar zo snel. Dat ik begrijp dat het niet alleen op de Ouverture te doen is blijkt wel wanneer ik schrijf: "Wanneer kunnen wij, bewoners van Blixembosch, eindelijk eens rustig, ontspannen en veilig in deze prachtige wijk wonen". Ik hoop dat e.e.a. ook mede door uw toedoen, er toe mag bijdragen dat er eindelijk iets concreets gaat gebeuren. Maar voorlopig ga ik nu op vakantie en heb dan hopelijk even geen last. Groet, xxx