Politiek Beleidsplan

De politieke vereniging Lijst Pim Fortuyn Eindhoven is in 2004 opgericht vanuit de landelijke partij die in 2002 vanuit het niets met 26 zetels in de Tweede Kamer kwam.
Maar ...wat doen en willen  wij in Eindhoven? (Lees verder)

Fractieleden Lijst Pim Fortuyn


Rudy Reker
Fractievoorzitter

 
Reker-Lilian Wiebers
Fractiemedewerkster 

 

 

 

 

 

 


Damian Dassen
Commissielid Lijst Pim Fortuyn.
Bestuurslid JF
(Jonge Fortuynisten)

Jonge Fortuynisten

 
Stef Kleine Staarman
Voorzitter
Jonge Fortuynisten 

 
Timo Hoogerwaard
Secretaris
Jonge Fortuynisten

 

 

Smulders had geen vergunning nodig voor kerstboomverkoop


Bron: Eindhovens Dagblad


Afbeelding Paul Smulders


Fotograaf: Ton van de Meulenhof



Paul Smulders (83) uit Eindhoven en Ad van Thiel (72) uit Veghel hadden geen vergunning nodig om in Woensel kerstbomen te mogen verkopen.

Zij deden dat vanaf een afsluitbare achterplaats en handel vanaf zo'n terrein is niet vergunningplichtig. Smulders heeft daarover een brief gekregen van de gemeente Eindhoven. Mocht blijken dat hij de afgelopen jaren onterecht leges heeft betaald, dan zal Eindhoven dat compenseren. Dat liet de gemeente gistermiddag weten naar aanleiding van de ophef over de geëxplodeerde legeskosten (van 78 tot 846 euro in drie jaar tijd) voor 'meerdaagse standplaatsvergunningen'.

Niet vergunningplichtig

Eerder gaf LPF-raadslid Rudy Reker al aan dat Smulders en Van Thiel volgens hem niet vergunningplichtig waren. Reker liep donderdag een dagje mee op de afdeling Vergunningen, Toezicht en Handhaving (VTH) om te zien hoe de prijs van de 'meerdaagse standplaatsvergunning' tot stand komt. Volgens het raadlid - en de gemeente erkent dat nu - viel de kerstboomverkoop van het duo Smulders/ Van Thiel in dezelfde categorie als die van bijvoorbeeld de Praxis in de Hurksestraat, de Boerenbond op het Industrietterrein Tempel of diverse tuincentra.

Bij de gemeente zijn dit jaar voor zeven locaties vergunningen aangevraagd voor kerstbomenverkoop. Twee aanvragers trokken hun aanvraag in, bij drie locaties bleek geen vergunning nodig. In 2012 waren er voor 14 locaties vergunningen aangevraagd en verleend.